Dj na wesele Wodzirej

Maciej Rusinek

Dj na wesele wodzirej Zachodniopomorskie, Pomorskie

Dj na wesele wodzirej 😉 Nazywam się Maciej Rusinek i jestem Dj-em weselnym / wodzirejem. Specjalizuję się w prowadzeniu nowoczesnych wesel, które pozostają na długo w pamięci. Moje motto to połączenie świeżości z tradycją. Dbając o każdy szczegół począwszy od muzycznych hitów po niesztampowe zabawy i konkursy jestem w stanie idealnie zadbać o Twoje wesele.

Zatrudniając mnie nie ma możliwości, iż ten wyjątkowy dzień i noc podczas wesela wymknie się z pod kontroli, ponieważ posiadam odpowiednie doświadczenie i predyspozycje do zawodu dj-a/wodzireja. A wszystko to urozmaicę najnowsza generacją oświetlenia dmx korzystając przy tym z najlepszych światowych marek więc mogę zapewnić że nie korzystam z urządzeń kupionych na  aliexpress…

Gwarantuje to dobrą atmosferą na sali a przede wszystkim zdjęcia, które pozostaną na pamiątkę z tobą przez całe życie będą tętniły pięknymi barwami. Jeżeli poszukujesz prawdziwej usługi na poziomie w województwie Zachodniopomorskim lub Pomorskim to zapytaj o dostępność terminu oraz ofertę.

Wodzirej Maciej Rusinek

Na tej stronie znajdziesz wiele informacji na temat mojej osoby. Przechodząc do odpowiedniej zakładki zobaczysz zdjęcia oraz filmy z wesel, które miałem przyjemność prowadzić. Możesz przeczytać też opinie na mój temat napisane przez inne pary młode bądź gości weselnych bawiących się przy mojej muzyce.

Jako Dj / wodzirej w agencji CREATIVE DJ swoją wiedzę pogłębiam na bieżąco korzystając z własnych doświadczeń oraz wymieniając się spostrzeżeniami z kolegami z branży weselnej. Rozwijając swoje umiejętności w tym zawodzie dążę do perfekcji aby sprostać oczekiwaniom swoich klientów.

Dj na wesele, Wodzirej Zachodniopomorskie, Pomorskie Maciej Rusinek

Dj na wesele Maciej Rusinek
Zapraszam do kontaktu Maciej Rusinek

Formularz kontaktowy

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.