Dj na wesele Szczecin

Dj, Wodzirej, człowiek, którego potrzebujesz aby Twoje Wesele w Szczecinie było wyjątkowe …
Maciej Rusinek

Dj na wesele Szczecin

Dj, Wodzirej, człowiek, którego potrzebujesz aby Twoje Wesele w Szczecinie było wyjątkowe …
Maciej Rusinek

DJ na Wesele,Wodzirej Maciej Rusinek

Nazywam się Maciej Rusinek i od kilku lat z zamiłowaniem i pasją zajmuję się obsługą artystyczno-muzyczną wesel i różnorodnych imprez okolicznościowych.
Jestem Dj-em, wodzirejem i konferansjerem. Jednak u wielu z Was padnie stwierdzenie ‘’CZY NIE ZA MŁODY …‘’ Nic bardziej mylnego !!
Jako kreatywny zdolny młody człowiek starannie przygotowuję się do powierzonego mi wesela w których się specjalizuję i jest to moja docelowa praca. Dysponuję sprzętem nagłośnieniowym oraz oświetleniowym, a do tego jestem otwarty na nowe wyzwania.
Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Oprócz przyjęć weselnych oferuję obsługę studniówek, zabaw karnawałowych, dyskotek, eventów oraz różnego typu imprez okolicznościowych.

 

Dj na Wesele Szczecin, Wodzirej Maciej Rusinek – Stargard, Nowogard, Goleniów, Police.

Dj na wesele wodzirej

Przyjęcie  weselne lub wesele w Szczecinie i okolicach to  bardzo  ważne  wydarzenie w życiu człowieka. Zwyczaje towarzyszące zawieraniu małżeństwa zależą głównie od kręgu kulturowego z jakiego pochodzą małżonkowie. Dobra organizacja jest podstawą udanego wesela, które jest rodzinnym i towarzyskim uwieńczeniem ślubu. Para Młoda jest gospodarzem zabawy i to ona narzuca pewne zachowania i zwyczaje przy weselnym stole. Dlatego też dokładam wszelkich starań, aby ten dzień pozostał dla Państwa niezapomniany i dokładnie takim jak sobie wymarzyliście.
Cały przebieg przyjęcia ustalamy na niezobowiązującym spotkaniu w tygodniu poprzedzającym wesele, na którym Państwo opowiedzą o swoich oczekiwaniach a ja  zaproponuje najciekawsze sprawdzone scenariusze przeprowadzenia uroczystości weselnej, od tradycyjnych form wesela po bardziej nowoczesne.

Dzięki prowadzeniu wielu imprez o różnym stopniu trudności posiadam doświadczenie, które pozwala mi na prowadzenie imprez dla każdej grupy wiekowej. Praca z mikrofonem oraz animacja uczestników zabawy to standard mojej pracy. Jako Dj na wesele w Szczecinie posiadam umiejętność dobierania odpowiedniego repertuaru(z uwzględnieniem listy Państwa ulubionych utworów) i co za tym idzie obszerną wiedzę muzyczną. Znajomość aktualnych trendów muzycznych, umiejętność kontroli nad dźwiękiem za pomocą sprzętu, wyczucie rytmu, zdolność do poprawnego odczytywania nastroju panującego na parkiecie pozwala na odpowiednią szybką reakcję na potrzeby państwa gości.

Dj Szczecin i okolice

Wesela

Wesele to bardzo ważny dzień w życiu Młodej Pary ale i DJ-a wodzireja, który w tym dniu będzie reprezentował nowożeńców. Jedyny i niepowtarzalny dzień, Wasz dzień z moimi propozycjami muzycznymi nie zapominając o interesujących atrakcjach.

Urodziny i Eventy

Czy to urodziny czy event jako Dj oferuje mnóstwo pozytywnych wibracji. Zadbam o gorący klimat  na parkiecie i wprowadzę dobrą atmosferę na imprezie.

Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne jest to idealna forma zabawy do zbudowania niepowtarzalnych relacji. Kreatywne pomysły Waszego DJ Wodzireja sprawią, iż integracja w Państwa zespole odbywać się będzie w wyśmienitym nastroju.

Zabawy i konkursy

Poprzez zdobyte doświadczenie dobierane są indywidualne do danego wesela lub imprezy. Planowane są ze zrozumieniem, tak aby zainteresowały gości. Każda para decyduje o rodzaju i ilości zabaw na swoim weselu. 

WIDEO

Wodzirej na wesele Zachodniopomorskie

DJ na wesele Szczecin – Muzyka to bardzo istotny i nieodzowny element każdej imprezy tanecznej a szczególnie wesela w Szczecinie. Moje zamiłowanie do różnych gatunków muzycznych przekłada się na bardzo bogatą kolekcję utworów. Gram przeboje powszechnie znane i lubiane co daje gwarancję, że usłyszycie Państwo utwory przy których lubicie tańczyć i w dodatku w oryginalnym wykonaniu. Gram muzykę trzech pokoleń począwszy od przebojów lat 70’s, 80’s, 90’s po najnowsze hity z największych list przebojów promowanych w mediach zarówno polskich jak i zagranicznych.

Muzyka na wesele Zachodniopomorskie

 

Bez problemu jestem w stanie  zagrać dla każdej grupy wiekowej z uwzględnieniem charakteru imprezy, oczekiwań gości oraz listy Państwa ulubionych utworów. Pod tym względem jestem elastyczny i w każdej chwili mogę zmienić repertuar dostosowując go do nastroju panującego na parkiecie. Podchodzę indywidualnie do organizacji każdej imprezy według gustów i wymagań, jakie mi Państwo stawiacie. Służę pomocą w kreowaniu scenariusza wesela i doborze doskonałego repertuaru muzycznego. W tym celu zawsze proponuje spotkanie organizacyjne, na którym wspólnie ustalimy scenariusz imprezy oraz repertuar.

Maciej Rusinek Dj Wodzirej Weselny

To najlepsza droga aby na Twoim Weselu w okolicach Szczecina z za konsolety powiało młodością, radością i pozytywną energią. Postaw na młode pokolenie! A zobaczysz co mogę dla Ciebie zrobić. Niech Twoje Wesele będzie na czasie.

Dj na wesele Maciej Rusinek
Dj na wesele Maciej Rusinek
Dj na wesele Maciej Rusinek

OPINIE

DJ Maciek tak nam rozkręcił wesele ze drugi dzień po nim wciąż bolą nas nogi od tańczenia:D Najlepszy DJ, prowadzący i zarazem gospodarz imprezy także młode pary z całej Polski - jak wesele to tylko z Maćkiem! Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za super zabawę:D Do zobaczenia!
Ada i Robert
Thank you very much Maciej Rusinek for leading through the evening of our wedding party. Great entertainment for all guests. Even though it was quite challenging with polish, english and french guests you created a great atmosphere to have fun and celebrate all together. Dziękujemy za zabawę i polecamy!
Kasia i Ed
Maciej Rusinek - Świetny Dj, wodzirej który na parkiet wyciągnie nawet największych sztywniaków znajdzie nutę dla każdego i połączy pokolenia w tańcu. Wszyscy goście zachwyceni, nawet Babcia, cytuje: "A ten Pan tak pięknie grał" POLECAMY każdemu! Maciek poza tym, że jest profesjonalista - jest po prostu pozytywnym człowiekiem, który zaraza dobra energią!!!
Kamila i Darek
Dj na wesele Maciej Rusinek

USŁUGI DODATKOWE O KTÓRE WARTO ZAPYTAĆ

CIĘŻKI DYM
NAGŁOŚNIENIE DO ŚLUBU W PLENERZE
SZYBKI KONTAKT

Formularz kontaktowy

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

    Dj na wesele Maciej Rusinek
    SOCIAL MEDIA