DJ na wesele Maciej Rusinek

Dj na tWOJE wesele

Maciej Rusinek

Dj na wesele, wodzirej, Zachodniopomorskie, Pomorskie

Dj na wesele wodzirej

Dj na wesele wodzirej Zachodniopomorskie, Pomorskie 😉

   Nazywam się Maciej Rusinek i jestem Dj-em weselnym / wodzirejem. Specjalizuję się w prowadzeniu nowoczesnych wesel, które pozostają na długo w pamięci. Moje motto to połączenie świeżości z tradycją. Dbając o każdy szczegół począwszy od muzycznych hitów po niesztampowe zabawy i konkursy jestem w stanie idealnie zadbać o Twoje wesele.

Zatrudniając mnie nie ma możliwości, iż ten wyjątkowy dzień i noc podczas wesela wymknie się z pod kontroli, ponieważ posiadam odpowiednie doświadczenie i predyspozycje do zawodu dj-a/wodzireja. A wszystko to urozmaicę najnowsza generacją oświetlenia dmx korzystając przy tym z najlepszych światowych marek więc mogę zapewnić że nie korzystam z urządzeń kupionych na  aliexpress…

Gwarantuje to dobrą atmosferą na sali a przede wszystkim zdjęcia, które pozostaną na pamiątkę z tobą przez całe życie będą tętniły pięknymi barwami. Jeżeli poszukujesz prawdziwej usługi na poziomie w województwie Zachodniopomorskim lub Pomorskim to zapytaj o dostępność terminu oraz ofertę.

Wodzirej Maciej Rusinek

Na tej stronie znajdziesz wiele informacji na temat mojej osoby. Przechodząc do odpowiedniej zakładki zobaczysz zdjęcia oraz filmy z wesel, które miałem przyjemność prowadzić. Możesz przeczytać też opinie na mój temat napisane przez inne pary młode bądź gości weselnych bawiących się przy mojej muzyce.

Jako Dj / wodzirej w agencji CREATIVE DJ swoją wiedzę pogłębiam na bieżąco korzystając z własnych doświadczeń oraz wymieniając się spostrzeżeniami z kolegami z branży weselnej. Rozwijając swoje umiejętności w tym zawodzie dążę do perfekcji aby sprostać oczekiwaniom swoich klientów.

Jestem Dj-em, wodzirejem, który zadba o każdy szczegół Twojego niepowtarzalnego wydarzenia, prowadzę imprezy z polotem, humorem, dużą dawką pozytywnej energii. Gram muzykę dla każdego  hity na czasie oraz standardy, bez których żadna impreza weselna nie ma prawa się odbyć. Na życzenie klientów prowadzę imprezy z muzyką tematyczną. Porwę do tańca każdego, zaproszę do wspólnych konkursów i zabaw. Spowoduję, iż każdy gość wstanie od stołu i wyjdzie na parkiet. Gwarantuje zabawę do białego rana – z najlepszą muzyką i dobrymi emocjami.

Ciężko wyobrazić sobie dobrego wesela bez dobrej muzyki! Bez względu na to, jak wielu gości planujesz zaprosić, oprawa muzyczna powinna być na najwyższym poziomie. W końcu nic nie tworzy bardziej klimatu wesela jak melodia, która porywa do tańca. Jeśli kierujesz się w stronę organizacji nowoczesnego wesela, nie może zabraknąć na nim DJ takiego jak Ja ;-).

Dj na wesele, Wodzirej Zachodniopomorskie, Pomorskie Maciej Rusinek

Dj na wesele Maciej Rusinek
Dj na wesele Maciej Rusinek
Dj na wesele Maciej Rusinek
Zapraszam do kontaktu Maciej Rusinek

Formularz kontaktowy

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.